Ukončené

 

 

Punťa Cup 2009

 

 Dne 19.9.2009 proběhl na cvičišti ZKO Plzeň - Křimice tradční Punťa Cup. Foto z a kce najdete zde.

 

Výcvikový tábor

19.-26.7.2009 jsme s Cirou byly na letním výcvikovém táboře v kempu Jalovec se zaměřením na obrany s figurantem Radkem Kupkou. Po celou dobu tábora vládla mezi účastníky velmi příjemná a přátelksá atmosféra. Chtěla bych poděkovat zejména figurantovi Radkovi za velmi kvalitní práci a citlivý přístup při figurovaní a figurantovi Pavlovi Sádlo (ZKO Kácov) za perfektně připravené stopy na zkouškách IPO - SchH 23.7.09. Dále děkuji organizátorce Daniele Cahové a všem účastníkům za krásně prožitý týden.

 

Event geocacherů v plzeňském útulku pro opuštěné a týrané pejsky 2008

Dne 22.11.2008 se konal již 3. ročník srazu geocacherů v útulku pro opuštěné a týrané pejsky v Plzni na Valše. S ředitelem útulku panem Kunou bylo dohodnuto, že letos uspořádáme tzv. PIŠKOTOVÝ EVENT.  ,,Vstupenkou" na tento sraz byly alespoň 2 pytlíky piškotů, případně nějaká ta psí konzerva. Granule byly letos zakázané - útulek má plné sklady a spoustu krmení z různých promo akcí od dodavatelských firem.

Přihlášeno bylo kolem 60 teamů, avšak dle odhadu ředitele útulku přišlo byla účast kolem 200 lidí. Účastníci přivezli s sebou opravdu velké množství piškotů, konzerv či různých pamlsků, deky a pod. Problíhalo také hromadné venčení psů. Mnozí hafani byli venku dokonce několikrát.

Všem se akce moc líbila a slíbili účast i na dalších ročnících. Všem účastníkům mnohokrát děkujeme.

 

 

 

 Puňťa Cup 2008

                                                                  

                                                      

Dne 13.9.2008 se v areálu ZKO Plzeň - Křimice konalo tradiční soutěžní klání pejsků s názvem Puňťa Cup. Účast byla tradičně vysoká. Soutěžních klání se zúčastnilo 71 pejsků. Soutěžilo se v kategoriích: velká plemena, malá plemena a kříženci. Mnozí pejskové si nedopustili soutěž o nejvtipnější kousek a bylo opravdu nač se dívat. Fantazie páníčků nezná mezí a tak jsme mohli kromě ukázek tance se psem vidět kousky téměř kaskadérské. 

Zajímavá byla též přehlídka psích kostýmů, pokud psovod přihlásil svého čtyřnohého svěřence do pejska parádníka. Kromě berušek, princezen a víl, jsme mohli vidět psího rytíře v plné zbroji i s mečem, dále celou armádu vojáků, někteří dokonce v plné polní. Velmi nápaditý byl též převlek za trestance v typickém černobílém hábitu i s koulí na noze. Viděli jsme potápěče, námořníka, piráta a další. Největší veselí vzbudili pejskové převlečeni za jiná zvířátka jeden pejsek šel kravičku a pro dalšího pejska - bílého boxera - panička vymyslela převlek zebry, který se divákům líbil ze všech nejvíce.

Mimo soutěž si někteří pejskové vyzkoušeli aport vuřta a nutno říci, že oproti rokům minulým počet úspěšných aportérů  mnohonásobně vzrostl.